Televizní novinky Novy pro rok 2022 nabídnou seriály i reality show či minisérie pro Voyo

minisérie Iveta. Foto: TV NOVA/VOYOminisérie Iveta. Foto: TV NOVA/VOYO

Televize Nova připravuje pro rok 2022 pro hlavní kanál i pro platformu Voyo novinkovou původní tvorbu. A to pro klasické lineární vysílání i speciální pořady pro web.

Reklama

Nova natáčí pořady jak pro hlavní kanál, tak nově pro internetové Voyo. To chce "vystužit" silnými příběhy z vlastní tvorby.

Na hlavní Novu má přijít seriál Doc. Vypráví o úspěšném lékaři, který se probere po operaci z narkózy, ale vinou těžkého poranění mozku si nepamatuje nic, co se stalo v uplynulých dvanácti letech. Znovu musí objevit svůj osobní i profesní život.

Lego Masters bude na Nově na jaře 2022. Česko-slovenská verze britského formátu, v němž mají soutěžící dvojice za úkol sestavit ze stavebnice Lego zadané dílo. Autory nejlepších, technologicky nejvyspělejších a originálních kreací posune porota do dalšího kola. Vítězný pár získá finanční odměnu a titul Lego Masters.

Survivor Česko Slovensko je reality show podle zahraniční licence bude odvysílána ve spolupráci se slovenskou Markízou. Termín zatím není známý. Soutěž se koná na exotickém ostrově, kde 24 soutěžících vytvoří kmeny a budou za ně bojovat v různých hrách. Musí spolupracovat, ale i taktizovat proti sobě.

Asijský expres je další soutěžní hra je, ve které se dvojice vydají na cestu po jihovýchodní Asii. Soutěžící musí procházet určitými úseky. Na cestu mají jen omezený rozpočet, což je nutí stopovat nebo přespávat u místních lidí. Kromě toho soutěžící plní úkoly od produkce. V průběhu hry jsou soupeřící dvojice postupně vyřazovány.

Nova vyrábí pořady, které v premiéře uvede na platformě Voyo.

Iveta je třídílná minisérie inspirovaná životním příběhem zpěvačky Ivety Bartošové. Uvedena bude exkluzivně na videoplatformě Voyo. Děj se odehrává v letech 1976 až 1989, sleduje dětství Ivety Bartošové a rozvoj její kariéry.

Jitřní záře je další seriál pro Voyo. Jedná se o minisérii o lidech, kteří se dostali do konfliktu se systémem. Do vesničky na Prachaticku se přistěhuje mladý pár, jemuž chtějí úřady odebrat dítě. Rodiče ho totiž pojmenovali Jitřní záře.

Národní házená je osmidílná komedie podle scénáře Michala Suchánka. Skupinka stárnoucích přátel vzpomíná na hluboká 90. léta, kdy vyhráli šampionát v české variantě házené. Teď dostanou šanci znovu předvést, co umí. Přijde jim totiž pozvánka na veteránský šampionát na Slovensku.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Teplice bez opor skládají nový kádr. Start s Plzní může být lákavý, míní trenér Jiří Jarošík Teplice bez opor skládají nový kádr. Start s Plzní může být lákavý, míní trenér Jiří Jarošík
Praha má vizi dvou milionů obyvatel. Komu a kde je vezme? Praha má vizi dvou milionů obyvatel. Komu a kde je vezme?
Čtyřicet let od posledního titulu pražské Dukly. Bylo to skvělé setkání, říká Stanislav Pelc Čtyřicet let od posledního titulu pražské Dukly. Bylo to skvělé setkání, říká Stanislav Pelc

V Praze začala velká výměna zastávek MHD V Praze začala velká výměna zastávek MHD
Praha buduje parkovací domy u dopravních uzlů: Černý Most, Nové Butovice, Hostivař či Zličín Praha buduje parkovací domy u dopravních uzlů: Černý Most, Nové Butovice, Hostivař či Zličín
Elektřina i plyn zdraží v roce 2022 pro všechny. ERÚ zvýší regulovanou složku Elektřina i plyn zdraží v roce 2022 pro všechny. ERÚ zvýší regulovanou složku


Komentáře