Věřím, že příště budeme kompletní, přeje si trenér Klusáček

Fotbalový stadion Bohemians Praha 1905. Foto: DeníkČesko.czFotbalový stadion Bohemians Praha 1905. Foto: DeníkČesko.cz

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 zažívají úspěšný vstup do sezony. V ligové tabulce jsou momentálně na třetím místě za dalšími pražskými celky Slavií a Spartou. Přesto trenér Klokanů Luděk Klusáček nynější postavení nepřeceňuje.

Reklama

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 figurují po dvou kolech nejvyšší soutěže na třetím místě tabulky za zatím suverénním tandemem, který tvoří Slavia se Spartou. Jestliže se u obou pražských „S“ takhle vydařený vstup do sezony očekával, tak umístění Klokanů je příjemným překvapením.

Ve třetím kole by měli nastoupit v pátek 11. září v Olomouci.

Trenér Luděk Klusáček věří, že jeho tým už bude kompletní. I přes úspěšné vykročení do ligy aktuální bilanci nepřeceňuje, což vyplynulo i z jeho slov, která přinesl klubový web.

Kouč vnímá dosavadní bodový zisk realisticky. „Máme čtyři body, které musíme brát. Po vítězství nad Mladou Boleslaví 4:0 jsem a před utkáním v Brně jsem říkal klukům v kabině, aby byli dál pokorní. Když na půdě Zbrojovky uhrajeme remízu, bude to v pořádku. A pokud bychom byli schopní vyhrát, jen dobře. Nakonec jsme tam remizovali bez branek, takže zasloužený výsledek. Naše hra nebyla tak kvalitní jako v prvním kole,“ uvažoval Klusáček.

Trenér i přes bodový import z Brna našel ve výkonu nedostatky. „Nedokázali jsme se prosadit fotbalově, dostali jsme se do hry až po třiceti minutách. Byla tam z naší strany spousta chyb. Poztráceli jsme lehce míče, což by se nemělo stávat,“ všiml si kouč.

Kapitán Josef Jindřišek, jehož provází vizitka univerzálního záložníka, nastoupil tentokrát v obraně. „Šlo o určitou taktickou variantu. Jindřišek už dříve taky zaskakoval v obraně a má předpoklady tam obstát. To je asi všechno, co se k tomu dá říci,“ konstatoval Klusáček.

V přípravě porazili Spartu

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 porazili v reprezentační přestávce pražskou Spartu 2:1, když soupeř nastoupil v kombinované sestavě bez reprezentantů Česka, Slovenska i české reprezentační jedenadvacítky.

Tým „zelenobílých“ se připravuje na ligové pokračování. „Nám v minulých zápasech chyběli někteří hráči kvůli koronavirové nákaze, a to i takříkajíc z první výkonnostní linie. A to by bylo asi znát i na jiných mužstvech. Věřím, že reprezentační pauza nám pomůže při návratu hráčů do přípravy. Doufám, že pro příští utkání s Olomoucí budeme snad už kompletní,“ dodal Klusáček.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Teplice bez opor skládají nový kádr. Start s Plzní může být lákavý, míní trenér Jiří Jarošík Teplice bez opor skládají nový kádr. Start s Plzní může být lákavý, míní trenér Jiří Jarošík
Praha má vizi dvou milionů obyvatel. Komu a kde je vezme? Praha má vizi dvou milionů obyvatel. Komu a kde je vezme?
Čtyřicet let od posledního titulu pražské Dukly. Bylo to skvělé setkání, říká Stanislav Pelc Čtyřicet let od posledního titulu pražské Dukly. Bylo to skvělé setkání, říká Stanislav Pelc

V Praze začala velká výměna zastávek MHD V Praze začala velká výměna zastávek MHD
Praha buduje parkovací domy u dopravních uzlů: Černý Most, Nové Butovice, Hostivař či Zličín Praha buduje parkovací domy u dopravních uzlů: Černý Most, Nové Butovice, Hostivař či Zličín
Elektřina i plyn zdraží v roce 2022 pro všechny. ERÚ zvýší regulovanou složku Elektřina i plyn zdraží v roce 2022 pro všechny. ERÚ zvýší regulovanou složku


Komentáře