Silná bouřka ochromila v Praze dopravu

Déšť, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comDéšť, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

PRAHA - Přívalový déšť ochromil dopravu i spoje MHD v Praze. Ve středu (31.7.2019) kolem poledne voda zatopila i důležité dopravní úseky.

Reklama

Kvůli bouřce s přívalovým deštěm, která po 11 hodině zasáhla v Prahu, byly v celém hlavním městě zhruba 90 minut zpožděné tramvaje a autobusy.

Voda zaplavila na některých místech silnice a výhybky, některé komunikace byly neprůjezdné a znečištěné. Na svém webu o tom informoval pražský dopravní podnik.

Provoz tramvají 15 a 17 byl zhruba hodinu zcela zastaven v úseku Čechův Most - Strossmayerovo náměstí v Holešovicích.

Doprava tam byla obnovena po 12.30 hodině. Zaplaveno bylo také obratiště Spojovací, což zkoplikovalo dopravu tramvajových linek číslo 1, 9 a 11.

Hasiči v Praze kvůli bouřce zasahovali celkem u 13 případů.

"Nejvíce práce máme teď s čerpáním vody v oblasti Holešovic," uvedli na twitteru.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Šlágry 7. kola ligy: Libereckým fotbalistům budou proti Spartě chybět Oscar a Mara Šlágry 7. kola ligy: Libereckým fotbalistům budou proti Spartě chybět Oscar a Mara
Shrnutí 6. kola: Viktoria Plzeň už potřetí v řadě nevyhrála Shrnutí 6. kola: Viktoria Plzeň už potřetí v řadě nevyhrála
Šlágry 6. kola ligy: Fotbalisté Plzně, Sparty i Mladé Boleslavi se pokusí odčinit pohárová vyřazení Šlágry 6. kola ligy: Fotbalisté Plzně, Sparty i Mladé Boleslavi se pokusí odčinit pohárová vyřazení

Lukáš Masopust zařídil výhru Slavie nad Libercem Lukáš Masopust zařídil výhru Slavie nad Libercem
Shrnutí 5. kola: Mladá Boleslav nastřílela Spartě čtyři góly. Skvělá podívaná, rozplýval se trenér Jozef Weber Shrnutí 5. kola: Mladá Boleslav nastřílela Spartě čtyři góly. Skvělá podívaná, rozplýval se trenér Jozef Weber
Primátor Zdeněk Hřib se znelíbil Spojeným silám pro Prahu. Rozpadne se pražská koalice? Primátor Zdeněk Hřib se znelíbil Spojeným silám pro Prahu. Rozpadne se pražská koalice?


Komentáře